| CrazyMofos a întrebat:

M-am certat cu o prietena. Ce sa fac ca sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
| Felix2009 a răspuns:

Daca vrei sa va impacati spune-i asta si spune-i ca iti pare rau ca v-ati certat, si nu vrei sa stati certate.
Probabil ca si ei ii pare rau, dar nu stie cum sa faca sa se impace cu tine.
Succes

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Trimite-i un mail de scuze, sau sun-o.

| IMC90 a răspuns:

Du-te cu ceva de baut la ea

Ori va impacati ori va dati cu sapa-n cap. Oricum, macar stii o treaba.

| Magnifico a răspuns:

De obicei cand te certi cu cineva si vrei sa te i, paci inapoi cu acel cineva iti ceri scuze.Mereu functioneaza ii spui ca iti pare rau si ii mai zici motivul pentru care ai fost suparat pe el/ea.Nu cred sa fie persoana care sa nu accepte scuze sa fim seriosi cum mai cred ca daca te duci sa iti ceri scuze nu o sa te fugareasca, bata, etclaughing

| Doctoru_7315 a răspuns:

Ii ceri scuze daca e vina ta. Mai simplu de atat nu se poate.

| CrazyMofos explică:

Daca asta e raspuns... Eu ma arunc dupa balcon