| xSwearr a întrebat:

Ba fratilor, m-am certat cu o prietena la care tineam mult la ea, ce pot sa ii zic ca sa ne impacam?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sa-i scrii pur si simplu ca-ti pare rau pentru ce ai facut si ca ti-e dor de ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Este foarte simplu: mergi la ea si iti ceri iertare!

| Lioana a răspuns:

Spune-i ca-ti pare rau si ca nu te simti bine sa fii certat cu ea.

| FaraNume1245 a răspuns:

Îi spui că îți pare rău, în cazul în care chiar ai greșit și chiar îți pare rău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai vorbesti o saptamana cu ea si dupa reiei ca nimic nu s-ar fi intamplat, daca nu vrea sa vorbeasca cu tine o lasi balta.

| AliTheo18 a răspuns:

Trebuie sinceritate, sa comunicati, vorbeste cu ea si vezi daca va puteti impaca, daca tine la tine o sa fie ok, dar pana la urma depinde si de motiv, de relatia voastra.