| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU :* Am certat cu cea mai buna prietena din cauza unui baiat. E posibil sa ne mai impacam? Cum putem sa ne impacam?

Răspuns Câştigător
| justmebi a răspuns:

Pai. trebuie sa te gandesti ce e mai important pentru tine: cea mai buna prietena sau acel baiat? daca e cea mai buna prietena, atunci ar trebui sa-ti ceri scuze(daca ai gresit cu ceva), sau pur si simplu sa lasi putin timp sa treaca

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Da, o sa va impacati. Stai si tu o saptamana, doua pana se linistesc lucrurile si uitati de suparare si apoi spune-i ca-ti pare rau (chiar daca n-ar fi vina ta) si intreab-o daca vreti sa va impacati.
Oricum cred ca si ea se gandeste la acelasi lucru ca si tine.