| akaa a întrebat:

M-am gandit sa imi fac un site. Site de gen. monden. (muzica, stiri, filme, etc.) Si chiar nu stiu ce nume sa ii pui. Daca ma puteti ajuta va rog frumos. Si ca o recompensa mai maricica daca aveti bloguri siteuri acestea pot aparea pe noul meu site. Dau funda + vot la cel mai bun raspuns!
P. S.:Domeniul va fi : www.nume.ro Deci e. RO

2 răspunsuri:
| akaa explică:

Da stiu si eu astea... normal ca imi iau domeniu, host. in fine. Dar eu vroiam un nume... dar mersi oricumwinking

| AlxMro a răspuns:

Deci ca sa faci un site i-ti trebuie host, domeniu, promovare. Pe domeniu.ro este destul de scump fata de.net '. info! circa 40 de euro iar hostul 5 euro. Promovarea ai putea sa o faci gratis dar este de muncit... O sugestie din partea mea : www.avantpremiere.ro