| iuandfto a întrebat:

M-ar interesa sa particip la concursul,, Romani au talent,,. Stiti cumva cand va fi urmatorul concurs? As vrea sa dansez. Am facut 3 ani cursuri de dansuri. Credeti ca am vreo sansa?

4 răspunsuri:
| deea98 a răspuns:

Pai, cred ca anul acesta nu va mai fii, pentru ca imediat e finala si finish... S-ar putea sa mai fie un concurs tot anul asta, dar putin probabil.

Scumpo, eu nu te-am vazut dansand, deci nu te pot apreciabig grin. In orice caz, daca iti doresti sa ajungi, cu siguranta ca ai talent!:X

| JesterRO a răspuns:

Ne intrebi pe noi daca ai vreo sansa?
Buna asta...
Numai tu stii ce ai facut aia 3 ani.

| DreamingAloud a răspuns:

Acum trebuie sa inceapa dansez pentru tine si am inteles ca sezonul 2 romanii au talent va fi prin toamna. Eu nu stiu cum dansezi tu si nu-mi pot da cu parerea dar daca ai de gand sa participi eu iti urez succes. Prieteni, familia si cei apropiati te cunosc, te vor sfatui mai bine si vor stii ce sa iti zica.
P.s: Daca vei ajunge la romanii au talent sa ne spui care ai fostwinking

| Peppy a răspuns:

Toti au sansebig hug
Nu stiu cand va fi dar uitate pe ProTV ca vor anunta
Poate dupa un timp dupa finala
Succes!
Sa-mi dai mesaj privat ca sa te intreb cevabig grin