| Adelsi a întrebat:

Credeti ca am vreo sansa la romanii au talent cu gimnastica daca nu fac cursuri? mentionez ca sunt flexibila si ca am facut cam toate lucrurile care le putea face ioana roxana rotar

Răspuns Câştigător
| AddaXD a răspuns:

Hei. Nu ai de unde sa stii daca vei reusi, dar poti incerca. happy

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...nu strica sa incerci!
dar tine minte un lucru ...ioana rotar nu a castigat ...si una e sa zici, si alta e sa faci!
...e o vorba. orice ciora isi lauda puiul ...si sincer nu prea cred ca esti la fel de buna ca si fata aia!
...nu ai ceva dovezi sa ne arati? o poza, un filmulet pe youtube :?
oricum.iti urez succes si toate cele bune!

| PetreConstanta a răspuns:

Incercarea moarte nu are In afara ca nu te vor lua nu patesti nimic Dar macar incerci Du-te Doamne ajuta

| Capriciosa a răspuns:

Sa treci de preselectii, da ai sanse.Dar nu prea ai sanse sa fii finalista.Dar poti sa incerci sa mergi, n-ai nimic de pierdut.

Bafta!