| Giuly_3112 a întrebat:

Buna ma duc la o prietena acasa si nu avem ce sa facem ma ajutati dati-mi va rog foarte multe idei (fundalaughing

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Puteti sa va coafati si sa va faceti masti pentru ten, sa va dati idei despre reinnoirea garderobei, sa barfiti despre tot si toate, sa va uitati la o comedie.

| Ellena a răspuns:

Pai puteti sa va uitati la filme, sa mancati ceva, sa rasfoiti reviste, sa ascultati muzica, sa dansati, sa faceti poze, sa dezbateti subiecte neatinse pana acum.

| e m i l y a răspuns:

Va uitati la o comedie sau un horror. Jucati carti/monopoly/remi etc. Faceti poze. Navigati pe net. (incercati totusi fara sa scufundati calculatorul in apa) Puteti iesi pe afara. Va distrati prin bucatarielaughing - pentru binele vostru fara sa faceti vreo explozie.

| Altu a răspuns:

Daca ambele sunteti tipe e simplu, barfiti.big grin
Daca nu sunteti sau nu aveti subiecte noi/interesante/picante de barfa, atunci se complica problema.
Puteti vedea un film misto, sa va uitati pe situri de moda/de muzica/de ce va place voua. Calculatorul e mereu bun anti'plictiseala.
Daca nici asta nu va atrage iesiti la o plimbare/suc/mancare/cumparaturi/cascat ochii in mgazine.
Daca vreti sa incercati ceva nou ce n'ati mai facut niciodata incercati sa gatiti o prajitura simpla si buna, faceti teme, faceti ordine.

Răspuns utilizator avertizat