| LenaleMinato a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, la bloc ne fugaresc cu pistoalele cu bila pe mine si pe o prietena niste baieti si nu stim ce sa mai facem, am tot fugit de ei dar de geaba.va rog sa imi dati niste idei(funda+vot)

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Te duci la parintii lor si le spui ce fac acesti baieti.Sau te duci la parintii tai sau ai prietenei tale si le spui ce se intampla.
Sau apelezi la niste vecini din apropiere!

4 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Dupa cite stiu pistoalele cu bila pot fi periculoase asa ca poti suna si la politie. altfel daca te nimereste in ochi de exemplu te poti alege cu rani serioase.

| cata416 a răspuns:

Da cati ani aveti sau au aia de se joaca cu pistoale cu bilelaughing...o idee ar fi sai bati sau spune-i lu taicatu (se cred in cs sau?laughing)

| TRONGUY222 a răspuns:

Mda.trebuie sa trecem la ofensiva
preferabil pistoale adevarate rolling on the floor

| janggeum a răspuns:

Le spui parintilor