| Florinnaa a întrebat:

ma intereseaza ft multe chestiile paranormale(care aveti de comentat va rog sa nu va mai obositi). in 1 rand.care este cel mai horror episod de la fenomene stranii? 2.intr-un ep din fenomene stranii, erau niste baieti care explorau cimitire, locuri bantuite...imi puteti spune si mie niste exemple de locuri."misterioase"? deci.nu ce explorau ei.prin botosani credeti ca exista ceva? dau funda(cred in fantome si tot ce tine de cuv."bantuit"happy

3 răspunsuri:
| sanders a răspuns:

Cel mai horror episod nu stiu al catelea e dar cred ca e ala atunci cand un baiat este posedat de un demon si mai trz tasu il intrebare de unde vin demonii si el spune din spatele casei lu bunicasa parca dintr-un put si tasu zice ca nu e nici un put acolo apoi se duce sa vada si cand a ajuns acolo in fatya lui era un demon cu ochii rosi si era negru cu coarne.Si bineinteles ca ala sa **** pe el

| ShotYouDown a răspuns:

Uite aici http://www.spectrulrealitatii.ro/ multe povesti de groaza... cel mai infricosator episod cred ca a fost acela cu demonul, care intrase in casa copilului aluia aa ala cu "OMUL" asa numeau ei demonul

| Bogdana_7092 a răspuns:

Waw am vazut si eu episodu acela cu copilul si e foarte interesant.nu stiu ce sa zic de cimitire, sunt infricosatoare noaptea dar eu am fost de cel putin 5 ori noaptea in cimitir si nu s-a intamplat nimic.si eu cred in chestii paranormale chiar de aceea am mers in cimitir, dar in orice caz este foarte interesant si la fel de infricosator cand vezi crucile toate negredevil. poate o sa gasesti prin Botosani ceva interesant eu sunt din Mures nu prea cunoscbig grin.:*kiss>big grin