| Xonia a întrebat:

Credeti in fantome/fenomene stranii?
Aveti avut vreo intamplare legata de acestea?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cand eram mai mica credeam si eram o fricoasa.Eram speriata de bombe rau de totstraight face. Acum mi-a trecut, nu cred in fantome si nici in spirite, fenomene stranii etc.happy

| Marii a răspuns:

Da cred, am avut 2 intamplari de genul acesta care nu as dori sa se mai intample vreodata.happy

| Gosh. a răspuns:

Da cred, pentru ca am experimentat-o pe pielea mea...
De doua ori. Unii ma cred nebuna...

| ZeroBarat1 a răspuns:

Doar prostii...

| LilysdaS a răspuns:

Exista sufletele decedatilor. mi-am imaginat bunicu ca fiind in casa si am vazut o umbra trecand pe langa mine...stiam ca e el

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

O sa existe fantome cand or zbura porcii si gainiile ar vorbii laughing

Nici o intamplare big grin SI nici nu vreau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in asa ceva decat daca vad cu ochii mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste porcariiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantomele sunt niste creaturi care exista. stiu asta din experienta proprie!

| blacksnow a răspuns:

Nu cred in fantome desi am auzit niste chestii legate de ele dar nu cred. fenomena paranormale...pff toate au o explicatie si o cauza

Răspuns utilizator avertizat