| Cookiee9712 a întrebat:

ma plictisescstraight face RAU. ce sa fac?straight face [ fundabig grin ]

Răspuns Câştigător
| Bloodlines a răspuns:

Citeste, iesi pe afara, uita-te la un film interesant [ de exemplu : Inception, daca nu-l ai, descarca-l happy. E foarte tare :-x! ], mergi la o prietena. Nu stiu. Fa ce-ti place!

7 răspunsuri:
| Yoana a răspuns:

Iesi la un suc cu prietenii. citeste o cartethinking fa curatenie in casahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai gaseste ceva care iti place si fa

| Denisa444 a răspuns:

Da-te cu sania in frigider

| Bloomy a răspuns:

Uita-te la un filmhee hee

| inafewwdaysT a răspuns:

Iesi in parc cu prieteniitongue

| E8841942 a răspuns:

Lovestete cu capu de parete.

| Madalin_8051 a răspuns:

Sa iesi pe afara cu prieteni si sa te distrezi sa te plimbi prin oras big grinbig grinbig grinbig grin