| Sophyo1 a întrebat:

Mai nou, seara dupa ce ma spal pe dinti cu blendamend, mi se face foarte sete si beau pana numai pot la apa.Chiar nu inteleg de ce, fiindca eu nu pateam asa pana acum.De trei zile mi se intampla si nu ma simt bine.De la ce credeti substanta din pasta de dinti credeti ca mi se intampla?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu cred ca setea provine de la pasta de dinti! Cauta alta cauza!

| StewartCassie a răspuns:

Buna. Eu si de la Colgate beau apa, dar nu multa. Poate blendamed are alte substante care iti cauzeaza sete. Nu cred ca este ceva grav. Uita-te in spate pe ambalaj la pasta de dinti si vezi ce contine. :-)

| pisicutza1scumpii a răspuns:

E foarte ciudat, incearca alta pasta, de exemplu poti intreba la farmacie ce pasta de dinti ar putea sa fie mai buna sau sa cumperi una chiar de acolo.

| Georgi2011 a răspuns:

Nu stiu poate fii de la mai multe substante dar daca nu te simti bine schimba pasta de dinti.De ce nu ai facut asta de cand ti s-a intamplat prima data sau a-2-a nu mai astepta iti poate dauna dintilor!