| ☆ Danny☆ a întrebat:

Maine vine verisoara mea la mine si nu prea stiu ce sa facem.Eu stau la tara. Vremea se anunta ploioasa si nu prea cred ca o sa iesim pe afara.Deci...Ce am putea face? Multumesc pentru raspunsuri! Cele mai multe idei si cele mai bune vor fi premiate!:*

Răspuns Câştigător
| deiu_8132 a răspuns:

Stati la calculator`... jucatziva remmibig grin
monopoli`happy...sa vorbiti despre baieti:Xlaughing)
sau sa povestiti intamplari]
ascultati muzica, dansati, va faceti parul, ii arati imprejurimile-in caz ca nu e din aceeasi localitate.si nu se stie sigur daca o sa ploua sau nu
Papa:*
primesc funditasmug:X

4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Puteti sta la pc, sa va uitati la tv, sa povestiti intamplari(despre baiatul care va place, planuri etc), sa va jucati carti, sa faceti diferite teste de personalitate(ocazie cu care aflati mai multe una despre cealalta), acultati muzica, dansati, va faceti parul laughing chestii de genu.pa-pa:*

| Alecsandraa97 a răspuns:

Pai la tara... am avut si eu problema asta.intrebarea e ce ii place ei? poate ca ce iti place si tiehappy jucati-va pe calc(nu prea cred ca vreti laughing] sau...ai Dart?:X sau carti:canasta, septica, budalaughing) ceva ce sa va amuzetongue Distractie:*

| LaLaLakin a răspuns:

Bataie cu pernesmug.
Sedinta fotohappy.
Sa faceti mancare amandoua:d.
Sa va jucati adevar si provocare.
Sa faceti popcorn si sa va uitati la un film de groaza, sau comedie:d.
Va machiati reciproclaughing.
Bafta:*!

| FeTTiza a răspuns:

Stiu si eu puteti sa va uitati la tv sau sa scoti un film pe calc
exemple de filme ff tarihappythe human centipede, the dark, ultima casa pe stanga, mahmureala, sunt mai mult horror dar mahmureala ii superrr comedielaughing