| LoveIsBlind a întrebat:

Hei.As vrea sa o chem pe o prietena sa doarma la mine, dar nu stiu ce sa facem, si cum sa facem.Eu am camera cu a parintilor.sadSi nu prea stiu cum sa facem.Imi dati niste idei?

Răspuns Câştigător
| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Pai nu poti sa vorbesti cu parintii si sa plece in seara aia la cineva sau nu stiu...Ce o sa faceti? Mai degrama ce nu o sa faceti laughing! Sunt multe lucruri de facut : un film, popcorn, o cafea, povestiti ca intre fetele, stati la calculator, o muzica, va jucati, faceti poze :X

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Jucati carti, remi, sah, uitati-va la televizor, un film, spune-ti bancuri, ascultati muzica, vorbiti...

| Ang3l_9631 a răspuns:

Mda nasol du-te tu la ea sau daca va lasa parinti vorbiti cu alta fata si va duceti la ea e o solutielaughing si acolo sa faceti ce vreti