| anonim_4396 a întrebat:

Merg la un bal al bobocilor...As vrea sa-mi dati niste idei cum sa ma imbrac si sa imi prind parul. big grin Sunt in clasa a VII - a destul de inaltuta, nici slaba, nici grasa, par saten si lung. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| catalina_8997 a răspuns:

Cat mai simplu nu are rost sa te impopotonezi sa arati ca o sorcova. O pereche de blugi stramti cu niste pantofi cu toc cui, o bluza lejera lasata pe un umar, cat despre coafura o coada de cal cu un breton intr-o parte si un machiaj cat mai natural cred ca ar fi ok.Asta in cazul in care nu concurezi la miss ca atunci musai iti trebui o rochie.

1 răspuns:
| Ramona_3429 a răspuns:

Salut! si eu am fost la balul bobocilor si am fost imbracata intr-o rochie rosie cu dresuri cu pantofi rosii esarfa par cret cu bretonul rasucit...ma rog daca nu iti place cum am fost eu imbracata iti recomand
a)pentru cuafiura
http://www.cosmopolitan.ro/......-lung.html
b)pentru rochie
http://blog.starshiners.ro/rochie-pentru-balul-bobocilor/2010/10/01
Bye! Succes! Dai fundita? Dar ma rog eu nu pentru fundita va ajut doar ca asa vreau yoq