| ஜKiddutzaஜ a întrebat:

dati-mi si mie idei pentru prins parul la scoala.eu am parul saten, lung si am 13 ani. ce imi recomanda-ti? as vrea ceva mai simplu. FUNDA kiss

5 răspunsuri:
| Roxy_9585 a răspuns:

Poti sa il impletesti, sa iti faci doua codite, coc, poti sa iti faci in fata cu placa niste bucte dragute si haioase, fundita?

| Alanda18 a răspuns:

Mai multe variante:
Poti sa il impletesti la spate sau intr-o parte
Prinde`ti parul intr-o coada simpla in lateral(sus)
Poti sa iti prinzi parul cu o clama de par
Prinde`l jumatate jos,jumatate sus
Daca ai curaj,fa`ti doua codite, simple sau impletite.
Fa`ti un coc simplu suus de tot.
Prinde`l intr-o coada simpla la spate, dar foarte sus.
cam astea`s ideile mele.

sper ca te-am putut ajutahappy

| Portocalovinsky a răspuns:

Buna!
Il poti strange intr-o coada, il poti lasa desfacut, sau poti sa iti faci un coc.
Sper sa iti fie defolos.
Pa, pa! :*

| ADRYangel a răspuns:

Poti intr-o coada(impletita),in doua cozi impletise, in doua cozi, parul lung,

| Myrunutzza a răspuns:

Poti sa iti faci o coada intr-o parte, o coada impletita slab, o coada spic. fundita?