| katherinekath9977 a întrebat:

Mi-a venit de curand o idee pentru o poveste, dar nu stiu ce nume sa ii pun si m-am gandit ca poate ma puteti ajuta voi big grin
Ideea principala ar fi : Povestea se intampla in trecut, iar o fata este pe cale sa devina regina, dar apoi se declanseaza razboiul. Ea cand incearca sa fuga cu sotul ei, a fost capturata de cei care au declansat razboiul si a ajuns sa se indragosteasca de unul din acei soldati.
P.S : Nu prea am sa pun mult accent pe razboi, doar un pic, la inceput, dar povestea este una de dragoste.
Aveti idei?
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| lalaballet a răspuns:

Iubirile Reginei, Doua Iubiri

| Biiskrem a răspuns:

Un titlu de la noi ar putea influența ideea poveștii tale, văd că încă n-ai făcut-o. La sfârșit, sigur îți va veni o idee și va fi și potrivită.

| katherinekath9977 explică (pentru Biiskrem):

Dar te rog macar spune-mi ce ai in minte big grin si eu o sa aleg ceva potrivitwinking

| Biiskrem a răspuns (pentru katherinekath9977):

Nu prea am idei...
Prin fier și sânge - dacă ai pune mai mult accent pe război tongue
Sinceră să fiu, sper să n-alegi ceva siropos, dulcegării găsești la tot pasu'.