| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Buna mi-am descarcat jocul Ratatouille cand m-am pus sa il instalez pe la jumatate im apare pe ecran o fereastra unde scrie
Please insert disk 2 that contains the file data3.cab
Si mai era ceva dedesubt o fereastra cu browse
Ce sa fac ca sa il pot instala?
Dau funda

2 răspunsuri:
| Peter28 a răspuns:

Daca l-ai instalat cu daemon tools sau cu alt program la fel trebuie sa bagi in locul diskului 1 care este montat trebuie sa montezi diskul 2. Daca nu te descurci iti voi da id-ul meu si te voi indruma (dar nu am wab sau microfon).

| MrHeadshot a răspuns:

Iti trebuie si cealalta parte a jocului! Daca vrei ti-l pot face eu prin Team Viewer!
Y! M:style.alecs! Bafta!