| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Incerc de ceva timp sa instalez Sims 3, dar la ultimul pas imi apare ceva care nu ma lasa sa continui.

Suna cam asa: Setup Needs The Next Disk

Please insert disk 1 that contains the file Caches\Sunset Valley. objectCache.

Apoi scrie "Path" si aleg un fisier.

Scrie Setup could not find a file on the specified path or disk.
Please check that the proper disk is inserted or specify a new path.

Ce as putea sa fac ca sa mearga?

Răspuns Câştigător
| DennDee a răspuns:

Baga is dennisa_sw si ti`l fac eu happy

4 răspunsuri:
| Apy a răspuns:

Trage'l din alta parte

| looolliika a răspuns:

Aff stiu ceva caty trebuiau 3-4 discuri...

| SoferTir a răspuns:

Trebuie sa ai instalat daemoon tools da-mi un mesaj si iti spun eu pas cu pas ce sa faci

| MirunaD a răspuns:

Probabil jocul are 2 cd-uri. Cand iti apare please insert disk 1 trebuie sa introduci primul cd. daca ai 2cd/dvd playere ar trebui sa lasi cd-urile jocului in comp. daca nu il scoti pe al doilea cd si il bagi pe primul si poate dupa aia iar pe al doilea. sper ca te-am ajutat.