| iiAlisii a întrebat:

Buna mi-am facut un jurnal intim cine imi da niste ideii.Cine imi da cele mai multee Idei ce`as putea scriee in el? Fundaa(Doar celui care le scriee cele mai multe ideii)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai scrie despre ce iti zicem noi n-ar mai fi intim nu?

| tranquilaaa a răspuns:

1 viata ta pana in prezent culoare preferata, cu ce iti place sa te imbraci cum te intelegi cu prietenele pe cine simpatizezi(iubesti, urasti) ( ceva de profesori ) poti sa-ti faci niste planuri pentru fiecare zi sa sa bifezi sau as pui x daca ti-au reusit asu esuat ce ai vrea sa faci in secret si cam atatea mi-au venit kiaw kiaw