| lululuiza a întrebat:

mi-am pus un avatar pe Anime Kage si nu mi-l arata. Imi scrie in dreapta "Avatar" si dedesubt un dreptunghi . Si in partea stanga sus a dreptunghiului scrie "Image". Imi puteti spune de ce nu mi se vede avaratul?straight face

1 răspuns:
| Anim3FaNG1RL a răspuns:

thinking pai incearca sa iesi sa intri din nou. si daca nu merge asa. probabil k nu e buna imaginea sau nu se incarca... si mie mi s-a intamplat dar mi-a aparut pana la urma straight face