| Sclipirici a întrebat:

Mi-am schimbat windowsul de curand insa merge foarte aiurea. In primul rand, orice videoclip se intrerupe. Niciun film nu pot sa vad deoarece imaginea se misca in reluare.Melodiile se intrerup atunci cand navighez. Am instalat Adobe Flash Player dar degeaba, nu s-a intamplat nimic. Ce sa ii mai fac?
Am Windows 7 si folosesc Chrome.

2 răspunsuri:
| Alexa233 a răspuns:

Ai instalat driverele pentru placa video si pentru placa de sunet?

| Sclipirici explică (pentru Alexa233):

Habar n-am. Sincer, nu ma pricep. Unitatea a fost la un tip care mi-a si reparat-o. Pana acum am avut XP, nu am avut probleme de genul.Cum pot verifica daca driverele sunt instalate? laughing
P.S : te rog sa nu razi, chiar sunt paralela cu lucrurile astea.