| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Ne-a dat la scoala la biologie un proiect si trebuie sa facem un power point despre un animal la alegere. Eu am ales ghepardul,dar nu gasesc filmulete,sunete, etc. Va rog sa-mi dati cateva!

1 răspuns:
| Beybigaga a răspuns:

Pai cred ca ai terminat acea tema.Dar poate iti mai da.Ghepardul urla face in orce fel, doar urla.El fuge repede invinge pe toooata lumea.Ea mananca ce mananca leul. Putem zice ca sunt rude! Si daca vrei sa stii se poate ca ghepardul sa faca caca si pipi la fel fata sta asezata cu funduletul. I-ar baiatul isi ridica piciorul.Si cum ziceam intr-o propozitie ca poate leul si ghepardul cam cu tooate animalele cand le cad un dinte, masea pot fi bolnave, murii.Dar ele pot sa traiasca mult timp, ar putea pentru ca ele se mananca intr-e ele. Daca vrei mai mult imi poti zice.Si iti dau raspunsul! Funda mea! Acum o vreau.