| Pinkyyy;x a întrebat:

Auziti, am un proiect de realizat pentru fizica, la scoala si am luat mai multe power pointuri dar nu merg.cam ce imi recomandati si as vrea sa stiu si cum se umbla in power point...pentru ca imi trebuie neaparat va roog. Dati. mi si mie niste siteuri de unde pot sa downloadez un power point bun si care sa mearga.si daca puteti sa ma ajutati si cu niste imagini.multumesc mult dau fundita!; x

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca si microsoft office 2007.Este la fel de bun.

| Pinkyyy;x explică:

Ok multumesc mult.
am luat microsoft office 2003
dar nu stiu cum sa umblu in elsad.

| abstract3D a răspuns:

Sall iti recomand cu placere tot setup de microsoft office 2003 pentru ca este mai complex de cat 2007 si poti lucra mai eficient cu 2003 in power point 2003 are niste effecte mai bune mai interesante si poti aduga chiar tu unele schite eu asa lucrez caut gasesc ma descurc daca vrei sa te ajut sa-ti dau 2003 ma cauti la id boyice47 okk daca nu vrei iti urez bafta

| abstract3D a răspuns:

Este foarte usor trebuie sa invetieu l-am invatat tot pe dinafara si mie usor til fac din cap pana in coada

Întrebări recente