| Stefy1410 a întrebat:

Am de facut pentru la scoala, la informatica, un proiect power point la alegere. Despre ce as putea face? Nu am idei..am mai avut de facut si am facut despre pictori si despre Franta. Help me >:d

Răspuns Câştigător
| rocketguy3321 a răspuns:

Fa despre roboti happy Gasesti multe materiale pe net: eu am avut de facut un proiect in urma cu 2 saptamani, ceva legat de robotica; am dat un search pe wikipedia, si m-am axat pe umanoizi, androizi; am gasit foarte multe informatii, usor de luat, multe imagini si chiar cateva videoclipuri foarte tari!
Intr-o ora si jumatate am terminat tot proiectul si prezentarea a fost un succes! big grin
Sau daca nu, fa despre... retele sociale; sau despre arta, despre diferenta intre generatii, despre lucrul de acasa, despre un hobby de-al tau, despre sentimente, despre vise si vise lucide, despre moda si ce o cauzeaza, despre un sport, despre o alta tara, despre valoarea anonimitatii, despre democratie, despre profesia pe care iti doresti sa o ai mai tarziu.
Gata, am golit sacul cu idei tongue
Succes! happy

1 răspuns:
| GreenEyed a răspuns:

Despre animale.Si la fiecare scrii o rubrica cu Stiati ca? Si pui curiozitati. Poti pune si bancuri la sfarsit.Succes!