| scumpika96 a întrebat:

nu stiti cumva, la anul vor fi bagate pentru admiterea la liceu acele, asa-numite"portofolii"?

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

Da, eu aşa am auzit la ştiri, din fericire ăştia care acum sunt pe clasa a 9-a au scăpat de a mai face portofoliile alea sau de a face şi clasa a 9-a în generală, dar până ce o să înceapă noul an şcolar cine ştie ce "legi" mai introduc ăştia din Guvern, sau cum o să fie cu presupusa grevă generală din 31 mai.

1 răspuns:
| anca943 a răspuns:

Asa spun la TV la pana la anul l cine ştie ce o sa mai modifice.http://www.unpasinainte.edu.ro/......e-continua sper ca am gasit ce trebuie daca nu scuzaţi-mă. Dar am auzit de aceste "portofolii" la TV.