| Gentiana a întrebat:

Buna!
Nu stiu cum sa va zic, pur si simplu m-am plictisit de calculator.Nu stiu pe ce siteuri sa mai intru. M-am plictisit de jocuri si de toate.
Ce as mai putea face in afara sa stau pe calculator si la tv?
Si...pe ce as mai putea sa intru pe net? Niste siteuri...
Mersi!

Răspuns Câştigător
| sinziana1 a răspuns:

De acord cu Kitteny.Eu vreau sa imi petrec mai mult imp citind si nu stand in fata calculatorului.happyInsa uneori gasesc carti online si incep sa citesc si imi obosesc ochii.Incerc sa evit asta dar, asta e. Oricum citesc mai mult carti tiparite de cat pe net. E mult mai interesant.Incearca! Take care!

5 răspunsuri:
| NuAmHabar a răspuns:

Pai poti sa iesi cu rolele sau cu bicicleta, iesi cu rietenii, te plimbi prin parc, vezi u, daca te straduiesti gasesti mereu ce sa faciwinking. Pe net nu stiu ce poti face u, nu stiu cati ani ai!

| Kitteny a răspuns:

Daca te'ai plictisit de calculator eu zic sa il inchizi si sa citesti nu carti de pe vremeaa lui pazvante... ceva mai nou si plin de aventura...cand vei incepe sa citesti cu adevarat, vei realiza ce mult ai pierdut stand in fata netului si obosind ochii ce aveau nevoie de liniste! Bafta

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Intra pe siteiuri porno...:p

| izabelahot a răspuns:

Cele mai hot filme porno
http://miss-nirvana.blogspot.com/

| Ioana_1162 a răspuns:

Poi.eu de obicei stau pe mess si pe net ascult muzica. Daca te-ai plictisit iti dau un exemplu:eu cand ma plictisesc chem o prietena la mine sau merg la o prietena si nu ma mai plictisesc, ne gasim noi de lucru sa nu ne plictisim.Intra si joaca-te conquiztador e fain jocu si poate nu te plictisesti. Sper ca am fost de ajutor catusi de cat. Sper ca nu o sa te mai plictisesti. pup