| marinageorgiana14 a întrebat:

Hey nu vi se pare ciudat ca eu care sunt scunda sa am sani (am 14 peste o luna si nu sunt nici mari nici mici, adica port bustiera) si nu sunt grasa, sunt slaba si o fata care o cunosc eu in clasa cu mine are 13 ani si nu are sani mari ca ai mei si ea e inalta, de fapt medie

5 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Cu cat mai mari, cu atat mai multe succese in viata.

| AtateaConditii a răspuns:

De obicei persoanele scunde sunt mai formate, multe femei inalte sunt plate. Nu stiu de ce, dar cred ca femeile scunde au forme deoarece grasimea neavand cum sa se intinda se strange in anumite parti. Na eu asa vad lucrurile.

| vocea a răspuns:

Draga mariana aicea tine de metabolismul fiecaruia si de glandele hormanele feminine, unele fete sunt mai dezvoltate adica tu si altele mai putin dezvoltate adica colega ta, un mare factor in are si menstruatia unora le vine mai devreme altora mai tarizu, la fel si cu baietii unii sunt mai dezvoltati altii mai putin

| danadanuta20 a răspuns:

Si prietena mea cea mai buna este scunda si are sanii mari...ai facut vreun sport? ...pentru ca asa poti sa te dezvolti mai repede...de exemplu ea a facut handbal un an si jumatate...si s-a dezvoltat mai repede...

| marinageorgiana14 explică (pentru danadanuta20):

Da am facaut cateva luni (1-2) atletism si fac fitness acasa