| TheDarknessLord1 a întrebat:

Vineri va fi o Eclipsa de Soare,deci, vreau sa va intreb ceva :
Oare merge ochelarii 3D ca sa te poti uita la Eclipsa aceasta, sau nu? Va rog raspundeti-mi.

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Nu. Ochelarii 3D nu iti pot proteja ochii.winking

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ochelarii 3D nu au rol de protectie

| Iordache_Alexandra_2000 a răspuns:

Daca ochelarii 3D nu merg..de unde imi pot lua ochelari speciali? Ps. Sunt din galati...nu vreau site-uri

| TheDarknessLord1 explică (pentru Iordache_Alexandra_2000):

Presupun ca ai putea sa contactezi un Specialist..Nu stiu alcuma sa te ajut..Eh,orcum a trecut Eclipsa.