| knnight a întrebat:

pana la urma cate pisici au fost la problema aia ca st curioslaughing

11 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Pai si cum ramane cu umanistul din tine!
eu m zis 144...deci trebuie sa imi dea fundita pentru cel mai prost raspunsrolling on the floor)

| SweetCandy a răspuns:

rolling on the floorhaide mai daca eu in prostia mea asa am calculat...rolling on the floor

| inna a răspuns:

Mie mi-a dat 36 laughing, nu stiu.Sa ne lamureasca tipa care a pus intrebarea sau nici ea nu stia?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| marry a răspuns:

Eu am zis 108 laughing si bineinteles ca nu a fost binelaughing

cica erau doar noua...ca la un moment dat in problema spunea ca fiecare pisica are cate 3 pui...si cand trebuia sa calculezi nu trebuia sa pui si puii la socotela ca pisicile nu fac pui chatterbox rolling on the floor

| marry a răspuns:

@knnightnu cred ca a luat in considerare cate raspunsuri ai dat...nici nu cred ca le-a numarat laughing

| knnight explică:

@swetcandy, eu am zis ca nuss ca nu au voie in autobuz animalelelaughing, 144 de unde ai mai skoslaughing)

| knnight explică:

@eu_o_mare_enigma, lasa-le pe elealaughing, eu am treaba cu pisicile acum, si Swetcandy nu ma lamurestesad

| knnight explică:

@inna, cred ca a zis la baza, ca si mie tot 36 imi da, dar i-am zis o groaza de raspunsuri laughing, i-am lasat si privatelaughing, cred ca e prea timida sa mai zk cevablushingbig grin

| knnight explică:

Loool i-am zis si 9, ca am dat noua raspunsuri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, doua. Una in stanga iar cealalta in dreapta, iar in mijloc erai tu cu niste ochelari... rolling on the floor