| Andreeyutzaaa a întrebat:

Buna :*

Particip la Balul Bobocilor si una dintre probe este sa imi cuceresc partenerul. Cum as putea sa fac asta? Dau funda love struck

4 răspunsuri:
| sandra210 a răspuns:

Faci un dans senzualwinking

| Victor_Flaut_1994 a răspuns:

Foarte simplu.Imbracate sumar si danseaza mai erotic, prin sensul sa dai din fund, sa te invarti in jurul lui (dar nu striptese)etc., bine asta daca nu ai inhibitii.

| Andreeyutzaaa explică (pentru Victor_Flaut_1994):

Ceva pentru clasa a 9 a si mai decent. zic.

| Tonlii a răspuns:

Pai imbraca-te provocator si incearca sa il atingi pe fata sa te uiti in ochii lui si sa incepi sa dansezii lent happy