| Daiana_1737 a întrebat:

ieri a fost 17 noiembrie... dupa cum stiam 17 era data lansarii filmului new moon... s-a lansat as putea sa-l descarc? daca da de unde?happymultumesc multhappy

5 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

In Romania se lanseaza pe data de 27 noiembrie.

http://www.cinemagia.ro/......oua-32421/

| arysa a răspuns:

21 noiembrie in America, 28 noiembrie Romaniawinking

| Bishop a răspuns:

Wrong! 20 noiembrie in America si 27 in Romania.

| m4them4tic a răspuns:

Criss86, esti sigur/a ca ai luat ce trebuie de pe net? Mai mult ca sigur ala e un FAKE.

| criss86 a răspuns:

@mathematic l-am luat dar cand deschid imi zice ceva de genu ca sa folosesc media player incerc si cu media player si la fel zice... deci... fake (inteligent raspuns) happy