| Maria2894 a întrebat:

V-a impresionat filmul "Twiligh Saga Eclipsa"? Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| pufu :* a răspuns:

Asa si asa happy e foarte diferit de carte, in film toate actiunile sunt prezentate sumar. pot sa spun chiar ca daca vizionezi numai filmul nu iti poti da seama ce se intampla straight face totusi a fost frumos si secventele care m-au impresionat cel mai mult au fost : al 2-lea sarut dintre Bella si Jake si discutia dintre Bella si Edward cand erau cat pe ce sa-si petreaca noaptea impreuna happy aceste secvente au fost cele mai cele. restul whistling nu stiu straight face nu m-a impresionat deloc laughing ( fara rautate dar in primele 2 filme actorii erau mult mai frumosi si jucau mult mai bine acum totul lasa de dorit. ) :*:*:*

| Me23 Tia a răspuns:

E genial.nici unu din serie nu e la fel de bun.il iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte frumos mi-a placut chiar foarte mult, este cel mai frumos film, il ador este genial. Lam vazut de multe ori

| AidaAmaranta a răspuns:

Deci ii cel mai tare film!:X ii mult mai fain decat New Moon, parerea mea!love struck ador! ador!

| dimyx94 a răspuns:

Este foarte interesant!