| Andra_3307 a întrebat:

Pe Barn Buddy daca am caine si imi mai adaug prieteni imi dispare cainele?

Răspuns Câştigător
| Asyul95 a răspuns:

Nu nu! sti de ce?! pentru ca asta vreau ei sa te faca.sa inviti prieteni pe barn buddy sa fie cati mai multi sa isi adauge prin a plati sa primeasca bani, deci asta ar vrea ei.cati mai multi sa ai (vecini)
Bravo! cred ca te descurci e frumos atunci de tine.
Eu abia am inceput joculhappy
Succes inaintehappy

8 răspunsuri:
| -=AleCS=- a răspuns:

Nu
eu am luat caine la 20 de prieteni, acum am vreo 50+ si tot acolo e tongue

| catalineusx a răspuns:

Nu are cum sa iti dispara cainele daca iti adaugi vecini.Se mai intampla demult sa dispara animalele dar tot ce trebuia sa faci era sa intri pe ferma unui vecin si apoi pe a ta si iti reapareau.Probabil ti s-a intamplat pentru ca nu au incheiat inca upgreat-ingul la joc. Sper ca te-am ajutat

| Ducka a răspuns:

Nu happy cainele ramane acolo happy dar ai grija sa-l hranestihee hee

| PaTriCia_1849 a răspuns:

Nu cred

| Kid_2271 a răspuns:

Nu iti dispare cainele. Cu cat ai mai multi prieteni cu atat primesti mai multi bani.
bye sper ca te.am ajutat :X

| SolSkeet_5450 a răspuns:

Nu

| Liviutsa a răspuns:

Nu, si eu fac la fel!happywinking

| marian93 a răspuns:

Nuu mei nu iti dispare