| MaDrogezCuPepsiCola a întrebat:

pe hi5 meu cand intra unele persoane la poze nu pot lasa comm si le apare asa

Ne pare rău, acest utilizator nu acceptă comentarii de fotografii acum.

hi5 permite membrilor să seteze un nivel de confidenţialitate atunci când primesc comentarii de fotografii, iar acest utilizator nu acceptă comentarii de fotografii acum.

3 răspunsuri:
| Ady_6190 a răspuns:

Pentru ca e profil privat big grin si nu se pot lasa commuri

| Maddie_2131 a răspuns:

Pentru ca nu te au ca prietena pe hi5. happy mi s`a intamplat si mie...sau in caz ca te are.sterge persoana respectiva de la prieteni si pe urma adaug`o din nou :*

Sper ca te-am ajutat happy

Funda? puppy dog eyes

| Anca27 a răspuns:

Poate pentru ca nu ii ai la prieteni