| GaGy a întrebat:

De ce nu pot lasa comm pe hi5 si-mi tot apare : Ne pare rău, acest utilizator nu acceptă comentarii de fotografii acum.
Ce sa fac sa nu-mi mai apara si sa pot lasa comm?
Va rog ajutati-ma!
Funda!

5 răspunsuri:
| RoseNightmare a răspuns:

Sincer, nu cred ca este vina ta.
ori nu te are la prietenii, ori asa are el setat la "confidenţialitate"
...happy

| GaGy explică:

Nu cred cai asa pentru ca si mie daca cineva vrea sa-mi lase un comm nu poate si eu nu am facut nimic...

| adrianadoolce a răspuns:

Pai nu ai ce sa faci asta inseamna ca utilizatorul la care vrei sa lasi tu comentari a bifat ca nu vrea comentari deci nu ai ce sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe hi5 langa log out scrie cont sau account dai acolo la confidentialitate si dai la oricine poate lasa comentarii la profilul meu si selectezi toti utilizatorii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu pot accepta comm la hi5 ca imi lasa com si nu le pot accepta