| Oana_5036 a întrebat:

pentru cei cae joaca sims 2, cum pot scapa de Mrs.CrumpleBottom? baba aia care ma streseaza si ma bate cu geanta cand sarut pe cineva...adica simsul saruta pe cineva.ma pot imprieteni cu ea, sau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Pai thinking eu joc si s-a intamplat la fel, am dat click pe baba si am dat talck si apoi am mai dat niste lucrusi care sa adauge nu sa scada si asa m-am imprietenit cu ea, dar daca nu merge la tine ai putea sa te duci in alta camera/incapere din casa si acolo sa pui un perete pe usa, ca sa pui perete pe usa trebuie sa te duci acolo la pereti si sa dai exact pe usa( bine inteles dupa ce bagi personajele in acea camera/incapere)! big grin ma bucur ca te-am ajutatbig grin funda puppy dog eyes?

5 răspunsuri:
| Ollykaa a răspuns:

Si eu joc de mult si nu mi s`a intamplat dar stiu care este problemababa aia... e indragostita de barbatul pe are il sarutisi ii este ciudasi de aia te batehappyhappy

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Trebuie sa incerci intr-un fel sa te imprietenesti cu ea, poti sa ii dai talck si sa ii dai alte lucruri de facut care sa nu deranjeze pe nici una.Mai exista o cale:trebuie sa bagi cele 2 persoane intr-o camera apoi sa astupi usa (adica te duci la pereti si dai exact pe usa) si baba nu mai poate intra!

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Trebuie sa incerci intr-un fel sa te imprietenesti cu ea, poti sa ii dai talck si sa ii dai alte lucruri de facut care sa nu deranjeze pe nici una.Mai exista o cale:trebuie sa bagi cele 2 persoane intr-o camera apoi sa astupi usa (adica te duci la pereti si dai exact pe usa) si baba nu mai poate intra!puppy dog eyes funda?

| Emmeii a răspuns:

Nu mi s-a intamplat niciodata. si joc de mult timp. laughing.
oa.
ce misto.
rolling on the floor)
e ciudoasa baba.rolling on the floor)

| Restinpeach a răspuns:

Pai nu stiu