| anonima1993 a întrebat:

Buna!:* peste 1 saptmana o sa fie ziua iubitului meu si vreau s ii fac un tort dar nu prea ma pricep. ceva simplu si sa rate bine in forma de inima nu stiu.dau funda pls:*

Răspuns Câştigător
| lizucalisuca a răspuns:

E foarte dragut ca te-ai gandit sa-i faci tu un tort. Poti cumpara o tava in forma de inima sau poti cumpara un blat gata facut dintr-un hypermarket. Asa ar fi cel mai simplu: cumeri blatul si il decupezi in forma de inima iar intre cele 2 straturi bagi o crema facuta dintr-un pliculet de pudding de vanilie sau ciocolata (tu stii ce ii place lui mai mult). Pt a insiropa blatul folosesti zeama de la o cutie de ananas iar fructele le poti amesteca cu pudding-ul si le pui impreuna intre straturile blatului. Deasupra il poti orna cu un tub de frisca peste care poti pune niste fructe sau niste ciocolata rasa. Succes!

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic sa ii cumperi unul gata facut din cofetarie, sa nu cumva te trezesti cu cateva ore inainte de aniversare ca nu a iesit bine, arata urat sau nu are gust bun. Vorba aia ce e sigur e sigur. Daca nu te prea pricepi mai bine lasa pe alti sa-l faca,.

| ClauA17 a răspuns:

Mai bine i-ai cumpara unul daca nu stii sa faci poate nu-ti iasa.