| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Imediat se apropie ziua mea si nu stiu ce forma de tort sa imi aleg.Nu vreau un tort in forma de masina sau de minge, ceva mai special si avand in vedere ca implinesc 13 ani si sunt baiat vreau un tort cum nu sa mai vazut(sunt tare pretentios)deci ce forma sau ce sa fie tortul meu?

Răspuns Câştigător
| Rebelul_1915 a răspuns:

Un tort in forma de iepurasul de la PlayBoy

4 răspunsuri:
| emosoul a răspuns:

Un tort in forma de 13, initiala numelui tau, emblema echipei favorite de fotbalbig grin. Sper sa te ajute(mie imi place ultimatongue).

| XModerator a răspuns:

Depinde de hobby-urile pe care le ai.Alege una dintre acţiunile tale preferate de zi cu zi şi transform-o într-un tort... Ceva de genu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fratele meu cand a implinit acceiasi varsta a avut un tort in forma de vapor si avea pirati din ciocolata pe el a fost super bunhappy

| fane_5801 a răspuns:

Forma calsica rotunda este cea mai buna!