| marinela92 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor urgent trebuie sa slabesc neaparat 10 kg in maxim 2 saptamani...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să faci în 2 săptămâni?
Dacă vrei să mori, nu mânca nimic și sigur ai să și slăbești!
Termină cu prostiile și învață să mănânci.
Pa, pa.

| Cosmin86 a răspuns:

Ce vrei tu e foarte simplu : NU SE POATE.

| eu123456789 a răspuns:

Cauta pe net o dieta si du-te la sala.