| BeybiTa a întrebat:

peste 2 saptamani trebuia sa decoram sala de clasa la a8-a, si ne-am gandit la baloane crem si turquaz. Bun. Vreau sa imi spuneti ceva specific, sa facem din baloane ceva forme, sau pe banca cu petale de trandafiri. Nu stiu. Ma ajutati cu niste idei?puppy dog eyes. Dau funda. :*

5 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna.Ambele daca ati putea.Din baloane ati putea scrie cateva cuvinte simple dar profunde gen: iubire,prietenie, amici, colegi, profesori, 8...
Si petalele de trandafiri sa le presarati prin clasa, pe banci...

| PanaceuUniversal a răspuns:

Desene pe tabla, baloanele nu pe banca fiindca vor fi sparte!

| MineaIonutDaniel a răspuns:

E foarte bine pune pe amandoua

| pupupi a răspuns:

Puteti scrie cu baloane pe perete "ramas-bun" puteti face inimioare.baloanele crem sa aveti toate fetele cate un balon iar baietii cate unul turquaz, iar dupa ce faceti pozele si inainte sa incepeti petrecere puteti sa spargeti baloanele ca un semn de terminare a scolii generale...

| Lovee99 a răspuns:

Puteti fake confety... daca nu cumparati le puteti face din hartie glasse. Sper ca ti-am fost de ajutor