| CPR a întrebat:

poate ati observat si voi ca in ultima vreme pe facebook au aparut profille Timeline, intrebarea mea ar fi ce inseamna acest Timeline si cam care ar fi rostul lui?

Răspuns Câştigător
| TheAndra95 a răspuns:

Cam asa suna descrierea lui oficiala "Timeline este nou profil pe Facebook. Spune-ti povestea de viaţă, prin fotografii, prietenie şi etapele personale cum ar fi absolvire sau călătoriile în locuri noi.". Unii prefera acest profil, altii varianta clasica.

1 răspuns:
| GEORGE a răspuns:

E doar un nou aspect pe care nu il suport pe fb. imi place foarte mult aspectul clasic in care toate suunt la locul lor.