| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pun si eu timeline pe facebook? Unde sa ma duc? Ce setari sa fac? Si mai am o intrebare. Sper sa nu-mi pierd prietenii daca imi pun timeline pe facebook, adica sa fie o eroare. Vad ca are cam multe erori facebook-ul in ultima vreme.

4 răspunsuri:
| Raggy a răspuns:

Pentru a activa Timeline da search "Get Timeline" si urmeaza pasii de acolo.
Nu iti vei pierde prietenii dar gandeste-te bine inainte sa-l activezi.Acum multi vor sa scape de el.big grin
Funda?

| KAdlk a răspuns:

Pentru ati activa timeline-ul trebuie sa-ti apare la profilul tau de facebook sus va scrie despre activarea timeline-ului.Il activezi(te asigur ca nu-ti vei pierde prietenii :d
Good Luck! FUNDA(dc e bine) plz

| Christian_Zigre_1988 a răspuns:

Vreau si eu sa imi activez timelite pe facebook. ce trebuie sa fac daca ma pote ajuta cineva si pe mine