| Andreeaa29 a întrebat:

Probabil ca ati observat ce a mai aparut la >facebook- TIMELINE. E CEVA GEN HI5.Cine stie cum il pot scoate? Dau funda :*

1 răspuns:
| TheSundărSitaara a răspuns:

Nu se poate dezactiva. Conform,, teoriei'' fondatorului acestei reţele sociale populare, Mark Zuckerberg, toţi utilizatorii care deţin unul sau mai multe conturi de Facebook, va fi,, obligat'' să utilizeze această interfaţă. Deci, din februarie 2012, toţi vom utiliza Timeline-ul, fie că vrem, fie că nu.