| PentruMine a întrebat:

Buna prieteni TPU!
Mi s-u blocat rotile rolelor. Mi s-au infranat sa zic asa, se invart doar putin si doar daca le invart eu. Mi-ati putea spune ce as putea sa le fac?
Scuza-ti greselile gramaticale. MC!

Răspuns Câştigător
| para001 a răspuns:

Scoatele si le ungi, dupa le pui la loc si gata

4 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Incearca sa le ungi cu vaselina!

| Sibiu a răspuns:

Cred ca o intrat nisip la roti sau o ruginit da-le cu uleihappy

| Izzibizzi a răspuns:

Poti sa le ungi cu ulei, sau sa mergi la cineva care se pricepe si sa intrebi daca mai ai ce face cu ele.

| stefania234 a răspuns:

Eu cred ca ti sau stricat rulmentii si nu ai putea sa le repari, doar sa iti cumperi alte role sau alte roti. Depinde de ce vrei. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos!laughing