| CodrutzaDutzi a întrebat:

Raspundetim la niste intrebari: 1.Cat costa revista BRAVO de luna aceasta cu tot cu cartea JURNALELE VAMPIRILOR? 2.Cat costa revista POPCORN? 3.Cat costa revista BRAVO normal fara JURNELELE VAMPIRILOR? Altceva:In revistele astea de adolescenti(popcorn, bravo cool girl...)de luna asta imi puteti spune care intre ele au articole despre SELENA GOMEZ. Daca stiti, ajutati-ma! Vreu raspunsuri urgent! Cine imi raspune la toate intrebarile mele(4 intrebari)primeste funda si, bine inteles, raspunsurie sa fie pe intelesul meu adica corecte.Va multumesc! Pa!

Răspuns Câştigător
| sara25 a răspuns:

1.10,99 lei2.3,99 3.2 lei pai revista saptamanala bravo si bravo girl cool girl sunt despre selena uitate in toate ca toate au informatii mereu! sper ca teamajutat! eu fac colctii de reviste deci stiiu totul!

1 răspuns:
| Alrawan a răspuns:

Mai bine te'ai duce la chiosc si ai intrebahee hee