| AylinS a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste carti(in afara de Twilight).

Răspuns Câştigător
| Gabriel_3333 a răspuns:

Iti recomand niste carti romantice
Jane Eyre, Mandrie si prejudecata, Persuasiune, Hamlet, Balciul Desertaciunilor. TI-as putea recomanda si altele dar mie acestea mi-au placut foarte mult. A si ar mai putea intra niste Marile sperante, Oliver Twist, David Coperfield, Coliba unchiului Tom.Si acestea sunt foarte reusite happy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Jurnalele Vampirilor love struck

| anaisu a răspuns:

Contele de monte cristo(4 volume), ciresari(5 volume), toate panzele sus(2 volume), 2001: o odisee spatiala, fie-ti tarana usoara, cavalerul reginei(sunt vreo 2 sau 3 volume), robyn hood, hacalbery fin(nu cred ca am scris corect),

ps:daca vrei si autori da-mi mesaj privat...si daca mai vrei carti la fel
succeswinking

| Mariusica1o a răspuns:

Am citit si eu cateva carti din care chiar ai ce invata, si iti poti da seama mai usor in ce lume traim : " Traim vremuri Biblice "; " Grasa si proasta " sau... " Mai 3 " big grin