| Veroniquest a întrebat:

Sambata e ziua prietenului meu, bineinteles ca ma duc si eulaughingbig grin
Ce cadou sa ii cumpar? Maine, ma duc la mall specal pentru cadouri.ca mai am de cumparat vreo 3 cadouri pentru alti prietenibig grin
Mama a spus sa ii iau prietenului meu. o carte si o ciocolata. dar mie mi se pare prea simplu avand in vedere ca sunt si pr lui...
voi ce ziceti...sa cau prin Auchan ceva.parfum sau chestii?
Dati-mi idei[cadoul il cumpar din Auchan]

2 răspunsuri:
| AislinnLowery a răspuns:

Mie mi se par amuzante tricourile conservate, in special cele cu mesaje haioase. le gasesti la diverta.

| sefwefhiff a răspuns:

Un mp3 player ar fi o varianta sau ceva electronic...big grin sau ceva care sa va reprezinte.