| FataCuDouaFete a întrebat:

scuzati-ma pentru categorie, dar as vrea sa va intreb daca la voi la scoala s-au dat bursele sociale si rechizitele si cati bani se dau la bursele sociale, adica cati bani primim de la bursele sociale.va rog raspundeti-mi ca am mai intrebat persoane si nu au vrut sa-mi spuna.va multumesc pentru ajutor. funda la cel mai bun raspuns si voturi la toti.va pup dulce.

Răspuns Câştigător
| kindness a răspuns:

Bursa sociala la mine in liceu este de 180ron.si da, s-au dat bursele! de rechizite nu stiu nimic. P a P a!

| FataCuDouaFete explică (pentru kindness):

Multumesc mult, se poate ca azi sa le primesc si eu.

2 răspunsuri:
| Aloha112 a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani