| AlyNa12 a întrebat:

Scuzati pentru categorie...dar nu am gasit altceva. In fine, sa trec la subiect. Deci as vrea sa stiu ( daca se poate ) cand primim bursele? Am incheiat cu 9.60 in sem. I si vreau sa stiu daca primim bursele acum in sem. II sau daca le primim in viitorul an scolar...dau funda!

Răspuns Câştigător
| Decrepit a răspuns:

Ca sa primesti bursa pe al doilea semestru, banuiesc ca stii, trebuie sa ai cel mult 10 absente pe semestru, altfel, pa-pa, bursa.Si depinde totusi data cand o vei primi de politica scolii respective.De obicei, pe sem. II se dau pe la sfarsitul lui august, sau inceputul anului scolar viitor, trebuie sa te prezinti la secretariatul scolii/liceului.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ajuta, Paula Bebe, ce mica este lumea asta, ne intalnim aici... happy

| bogdannutz a răspuns:

La mine cand eram in generala nu ne dadea burse la media asta iar la liceu a dat de la 9, 60 dar in anul urmator cam prin octombrie